Доставка

Доставка товарів інтернет-магазину «Принцеса на горошині»


По Україні доставка товарів здійснюється перевізниками «Нова пошта» і «Укрпошта»

Доставка на відділення «Нова пошта».

На сьогодні мережа «Нова пошта» налічує понад 923 відділення в більш ніж 475 населених пунктах України. Зазвичай час доставки з моменту відправки замовлення займає 1-2 дні.

Ви можете отримати посилку в найближчому відділенні, вказавши його при оформленні замовлення  Подивитись всі відділення

Для Вашої зручності доставка замовлення компанією «Нова пошта» можлива за 100% передоплатою і післяплатою.

Якщо Ви оплачуєте замовлення при отриманні на відділенні «Нова пошта» (накладений платіж), Вам необхідно сплатити комісію за переказ грошових коштів назад відправнику (20 грн + 2% від вартості замовлення).

Вартість доставки посилки на відділення «Нова пошта» оплачує одержувач і вона може варіюватися в залежності від ваги, габаритів і тарифної зони (від 35грн)

Відстежити посилку можна на сайті «Нова пошта» за номером експрес-накладної.

Для отримання посилки досить мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорта громадянина України / закордонного паспорта або телефон з номером, вказаним в експрес-накладній

Зверніть увагу: Ваше замовлення буде зберігатися у відділенні Нової пошти 5 робочих днів (починаючи з дати надходження посилки в відділення), на 6 робочий день посилка буде відправлена ​​назад. Якщо Ви не встигаєте забрати посилку протягом зазначеного терміну, Ви можете звернутися до нас і ми продовжимо термін зберігання.

Доставка на відділення «Укрпошта»

На сьогодні мережа «Укрпошта» налічує понад 12000 об'єктів поштового зв'язку по всій території України. Зазвичай час доставки з моменту відправки замовлення займає 4-7 дні.

Для відправлення посилки «Укрпошта» Вам необхідно при оформленні замовлення вказати точну адресу: ПІБ одержувача (повністю), місто, вулицю, № будинку, № квартири, поштовий індекс.

Доставка замовлення компанією «Укрпошта» можлива за 100% передоплатою і післяплатою.

Якщо Ви оплачуєте замовлення при отриманні на відділенні «Укрпошта» (накладений платіж), Вам необхідно сплатити комісію за переказ грошових коштів назад відправнику (1% від суми замовлення, але не менше 5 грн).

Вартість доставки посилки на відділення «Укрпошта» оплачує одержувач і вона може варіюватися в залежності від ваги, габаритів і тарифної зони (від 27грн)

Відстежити посилку можна на сайті «Укрпошта» за номером експрес-накладної  Сайт УКРПОШТИ

Отримати замовлення Ви зможете за наявності паспорта в своєму поштовому відділенні.

Самовивіз з пункту видачі в м. Одеса

Для жителів міста Одеса є можливість забрати своє замовлення за адресою: вул.Садова, Д20. Оплатити можна при отриманні або зробити передоплату.

Доставка по світу здійснюється за допомогою перевізника «Укрпошта».


Види оплати

  1. Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах (накладений платіж) у відділенні перевізників «Нова пошта» і «Укрпошта» на території України. Вам буде необхідно сплатити комісію за переказ грошових коштів назад відправнику.
  2. Безготівкова оплата карткою будь-якого банку (Visa, MasterCard), Приват24 або через термінал ПриватБанку. У цьому випадки, Вам не треба платити комісію за переказ грошових коштів назад відправнику. Обов'язково повідомте про оплату по телефону або на нашу електронну пошту.