Меню
г. Одесса вул. Садова, 20
Наша адреса:
г. Одесса вул. Садова, 20
Час роботи
Час роботи магазину:
  • 09:00 - 18:00
  • без вихідних

Огляд мишки ASUS TUF Gaming M5: характерна гра

Огляд мишки ASUS TUF Gaming M5: характерна гра

Компанія ASUS, як і багато інших виробників ігрових пристроїв і комплектуючих, дає можливість користувачам зібрати систему і супровідні пристрої під своїм брендом. До нас не часто потрапляють мишки і клавіатури компанії, тому було тим більш цікаво випробувати ASUS TUF Gaming M5.

Мишка має порівняно компактний корпус і класичний геймерський дизайн. У неї задоволена велика висота і вигин, тому тут більш зручний кігтеподібні хват. Якщо ж долоня не дуже велика, то можна тримати мишку і плазом. Розташування додаткових кнопок додатково натякає на хват типу «кіготь».

Програмовані клавіші є на одній стороні, а симетрично їм на іншій половині розташована заглушка. Тактильно кнопки і поверхня корпусу розрізняються, тому здійснювати додаткові перемикання зручно. Основні кнопки побудовані на базі перемикачів Omron. Хід короткий, чіткий з трохи приглушеним кліком.

Колесо прокрутки прогумоване, з глибокими поперечними насічками. Вниз воно прокручується безшумно, а вгору зі своєрідним тріском. Це ще одна деталь, що дозволяє чітко розпізнавати спрацьовування датчиків.

На бічних стінках використано покриті зі структурованого пластику з гарною цепкостью. Малюнок схожий на той, що ми зустрічали в ноутбуках однойменної серії TUF. Все, що описано вище, реалізовано симетрично, тому мишку можуть використовувати правші і лівші. Незнімний USB-кабель довжиною 1,8 метра не має обплетення.

На верхній частині корпусу реалізований логотип з RGB-підсвічуванням. Вона налаштовується за допомогою фірмової програми Armoury II. Крім звичної цим параметром дозволу, частоти опитування і швидких команд, можна синхронізувати підсвічування з іншими пристроями використовуючи ASUS Aura Sync.

У підставі мишки є дві маленькі і одна велика тефлонові ніжки. Вони в міру слизькі і добре показують себе як на столі, так і на килимку. По центру видно виріз оптичного сенсора Pixart.

У мишці реалізована можливість створювати три профілю з настройками. Вони перемикаються поєднанням натискань кнопки зміни DPI і двох бічних, а також колеса.

У плані використання пристрій може не підійти тим, хто звик до «великоваговим» гризунам. Покриття корпусу приємне і чіпко одночасно, так що з чіткістю позиціонування і рухам проблем не буде. А ось до габаритів і форм потрібно трохи звикнути. Таким чином, ASUS TUF Gaming M5 - гарне бюджетне рішення в ігровому портфелі компанії.

ASUS TUF Gaming M5

Сенсор: оптичний, Pixart PAW3327

Дозвіл: 100-6100 DPI

Частота опитування USB-порту: 125/250/500/1000 Гц

Максимальне прискорення: 30G

Висота відриву від поверхні (LOD): 3 мм

Кількість кнопок: 6 + колесо

Довжина кабелю: 1,8 м

Підсвічування: Так, логотип

Габарити: 111 x 61 x 42 мм

Вага: 85 г

Ціна: $ 40

Коментарі
Схожі статті
Квиток в перший клас: огляд смартфона Honor 20
Квиток в перший клас: огляд смартфона Honor 20
Незважаючи на труднощі на політичному фронті, Huawei представила дві версії флагмана свого дочірнього бренду. Розглянемо молодшу, ..
29.07.2019
Огляд відеокарт на базі NVIDIA GTX 1650 серій MSI VENTUS і GAMING. Зовнішність оманлива
Огляд відеокарт на базі NVIDIA GTX 1650 серій MSI VENTUS і GAMING. Зовнішність оманлива
Серед відеокарт NVIDIA нового покоління, заснованих на базі архітектури Turing, NVIDIA GeForce GTX 1650 є наймолодшою моделлю в іє..
01.08.2019
Огляд бездротової зарядки Baseus Dual Wireless Charger: поміркуємо на двох?
Огляд бездротової зарядки Baseus Dual Wireless Charger: поміркуємо на двох?
Деякий час тому стало відомо, що компанія Apple так і не випустить бездротову зарядку для своїх пристроїв. Купертіновци дуже хотіл..
01.08.2019